Architektūra – Interjeras – Dizainas
Dizainas Dizainas

Dizainas

Nūdienos pasaulis nebeįsivaizduojamas be įmantrių dizaino elementų ir detalių. Įdomaus ir nenusakomai patrauklaus spalvų derinio, o gal net ir nesuvokiamų formų, grožio, elegancijos, subtilumo, išraiškingų detalių ar kūrinių, įvairių prototipų.
Dizaino naujovės nepaliaujamu greičiu kinta ir skverbiasi į mūsų pasaulį. Kiekvienas mūsų klausiame kaip suspėti kartu su jomis, kas šiandien madinga ir būtina, kas patogu, nauja, praktiška, o kas tiesiog mena apie praeitį ir dera šiuolaikinėje aplinkoje.

Tam esame mes! Kas kartą besidomintys naujausiomis mados ir dizaino kryptimis bei tendencijomis, detalėmis ir spalvų deriniais. Mūsų darbas, gyvenimo tempas, jo kaita ir ritmas, užsakovų įnoringumas ir lūkesčiai verčia mus domėtis naujovėmis dalyvaujant įvairiose pasaulinėse interjero – dizaino, baldų parodose, tokiose kaip: „Isaloni“ (Milan, Italija), „100% design” (London, Aglija), „IMM“ (Köln, Vokietija), „Made in Moon (ICFF)“ (New York, JAV), „Salon du meuble“ (Paris, Prancūzija) ir kt., sekti kolegų darbus, pristatomus naujus kūrinius, sukurtus pasaulinio garso dizaino studijose.
Mes savo ruožtu pristatome ir jums tai, ką naujo pamatėme ar kuo patys žavimės, tai kas mus suintrigavo, o gal net ir įkvėpė…

Kartu mes galime aplenkti laiką, mes teikiame idėjas Jums, o Jūs vertinate jas ir mūsų pagalba jas įgyvendinate.

Mūsų moto – kuriame tik praktiškus ir įgyvendinamus dalykus. Mūsų idėjos tarnauja žmogui.

Nuo idėjos iki jos įgyvendinimo tik du žingsniai, bet tarp jų – ilgas kūrybinis procesas paremtas profesionalumu, originalumu ir išskirtinumu. Mes pasiruošę dirbti kartu ir kurti Jums:

Turite idėjų? Nežinote kaip tai įgyvendinti? Bijote eksperimentuoti? Kreipkitės! – Mūsų komanda Jums mielai padės rasti atsakymus ir sprendimus.