Architektūra – Interjeras – Dizainas
Butas „bokšte“ – Vilnius Butas „bokšte“ – Vilnius

Butas „bokšte“ – Vilnius

Erdvė ir darbui, ir poilsiui… skirtingos spalvos, formos, medžiagos bei tekstūros interjere suteikia jam unikalumo, šilumos ir išskirtinumo. Nebijokime ekspermentuoti erdvėse, suteikiant joms charakterio… mažoje erdvėje mažai vietos saviraiškai, tačiau daug galimybių, įdėjų ir norų realizacijai.

Vyrauja ekstravagantiški sprendimai

Interjero stilistika moderni. Ant sienų ir grindų dominuoja betoninės plytelės. Šis betono efektas sušildomas sienas dengiant medinių lentelių apdaila bei surūdijusio metalo efektu virtuvėje. Patys virtuvės baldų fasadai yra iš šlifuoto aliuminio, kuris suteikia baldui išskirtinumo ir modernumo. Taip pat sukuria kontrastą surūdijusio metalo sienai. Prie virtuvės fasado priderintas net gartraukis, kurį dizaineris kūrė pats, nes niekaip nepavyko rasti tinkamo šiai virtuvei. Daug dėmesio buvo skirta apšvietimui. Norint išvengti akininimo ir lempučių blizgesio parinktas netiesioginis apšvietimo būdas.

Vonios įrengimui naudotos metalizuotos mozaikos plytelės. Jos derintos prie betono imitacijos plytelių bei medinės apdailos voniai. Miegamajame panaudotos degintos klinkerinės plytos. Jų tikslas – sukurti modernų urbanistinį jaukumą.

Vienas iš interjero akcentų yra pakabintas darbo stalas. Renkant vietą buvo siekiama, kad jis tiktų bendroje erdvėje jos neapsunkindamas ir neužimdamas daug vietos. Stalas įkomponuotas prie lango. Atsiverianti miesto panorama puikiai įkvepia darbui. Be to, pavargus žiūrėti į vaizduoklį galima pailsinti akis žvalgantis pro langą.

Dar vienas išskirtinis buto elementas – televizorius vonioje. Tokį šio prietaiso atsiradimą netradicinėje vietoje dizaineris grindžia tuo, kad šiuolaikiniam žmogui vis mažiau laiko lieka sau ir pasaulinėms naujienoms. Mes šmaikštaujame, kad taip dabar galima išnaudoti kiekvieną laisvą minutę. Pavyzdžiui, besivalant dantis susipažinti su dienos įvykiais, o besimaudant vonioje žiūrėti filmą.

Netradiciniu sprendimu galima pavadinti ir nedidelėje vonioje sutalpintą dušo kabiną. Dėl pastarojo elemento netgi teko atlikti viso buto rekonstrukciją. Tačiau dabar vonios kambarys – jaukus, erdvus ir su didele dušo kabina.