Architektūra – Interjeras – Dizainas
Namas Vokėje – Vilnius Namas Vokėje – Vilnius

Namas Vokėje – Vilnius

Namai arčiau gamtos… už lango matomas Neries vingis ir gamtos paveikslas padiktavo interjero spalvų gamą. Šiltos, jaukios, artimos gamtai spalvos bendrose erdvėse, ryškesnės – vaikų kambariuose. Jauki, moderni, ergonimiška erdvė pamiškėje, kviečianti sugrįžti į namus…

Savo gyvenamajai erdvei neabejingi žmonės mums itin patinka, su tokiais dirbti gal nėra lengva, tačiau visada labai įdomu.

Dešimt metų butų interjerus kurianti mūsų komanda kartais projektuoja ir namus, tačiau  kaip patys sakome, tai darome „tik išskirtiniais atvejais ir išskirtiniams klientams, norintiems išskirtinio projekto, o ne kartotinio namo projekto“.

Viename mūsų suprojektuotame name įkurtuves atšventusi vilniečių šeima negali atsidžiaugti, kad mūsų paklausė ir neišsigando statytis kiek netradicinį namą. Tokį, kuriame visos svarbiausios patalpos – virtuvė, svetainė, miegamieji – buvo įkelti į antrąjį aukštą.

Neeilinį sprendimą dizaineriui padiktavo namo vieta. Mat pro pirmojo aukšto langus neatsiveria toks įspūdingas vaizdas, koks matyti truputį palypėjus. O vaizdu pro langus norėjosi mėgautis kuo daugiau, tad gyvenimą teko perkelti aukštyn.

Žaliuojančių pušų fone įsitaisęs Neries vingis šio sklypo vertę neabejotinai gerokai kilstelėjo.

Kita priežastis – sklypo plotas. Namas ir garažas dviem automobiliams būtų negailestingai sudarkęs vos 9 arų teritoriją, o šeimininkams norėjosi elegantiškos poilsio zonos. Todėl abu garažai buvo įkišti po gyvenamaisiais kambariais, t.y. pirmajame namo aukšte. Šalia jų įsikūrė sandėliukas būtiniems namų apyvokos daiktams, svečių kambarys bei darbo zona.

240 kvadratinių metrų namas suprojektuotas, pastatytas ir pilnai įrengtas per pustrečių metų. Sakytume „pats tas“ laikas – kai nereikia verstis per galvą, galima ramiai dirbti.