Architektūra – Interjeras – Dizainas
„Penthouse“ – Vilnius „Penthouse“ – Vilnius

„Penthouse“ – Vilnius

Interjero projektavimas prasidėjo nuo jau bute buvusių grindų. Svetainėje buvusios medžio mąsyvo grindys labai patiko užsakovui ir jo prašymu jas teko išsaugoti. Tad visą interjerą pradėjome kurti būtent nuo jų, viską priderinant ir gal net paaštrinant.

Užsakovui pasitikint kūrybine komanda, kurti tikrai nebuvo sunku. Buvo itin smagu, kadangi sutapo mūsų stilistinis skonis, o užsakovas pageidavo modernaus interjero savo namuose. Kuriant interjerus mes mėgstame iššukius bei netradicinius sprendinius ar derinius, o kaip tik šiame interjere jų ir netrūksta.

Šiame interjere buvo naudotas ganėtinai platus spalvų ir tekstūrų derinys. Šviesias sienų spalvas praskaidrinome įvairių spalvų bei detalių žaismu. Netgi svetainės sienų tapetus teko kurti patiems derinant ir taikant raštą bei atspalvius.

Medžiagų įvairovė išties gausi, pradedant medžio masyvo grindimis svetainėje, kurios vėliau buvo prislopintos skirtingų raštų ir tekstūrų kilimais, papildant interjerą medžio masyvo lentynų ir spintelių stikliniais fasadais kompozicija. Žvelgiant iš svetainės į virtuvę joje pamatysime lieto dirbtinio akmens virtuvės salą ant kurios tarsi pakibęs skaldyto akmens – skalūno baras ir baltų, matinių, integruotų spintelių derinys bei akmens lentynėlės, kurios tarytum atlieka atviro baro funkciją.

Lubos virtuvėje buvo dirbtinai pažemintos integruojant jose specialiai tam pritaikytą gartraukį ir dekoruotos medžio plokšte, derančia kartu su medžio masyvo grindimis svetainėje.

Itin mažame darbo kambaryje, kuriame užsakovas nenorėjo jokių lentynų ar sunkių baldų pasirinkome optimaliausią jo išplanavimo, bei apdailos variantą. Parinkta išskleidžiama ir miegui pritaikyta ryškių spalvų sofa-lova, krėsliukas, kuris esant poreikiui gali tapti viengule lova ir, žinoma, darbo stalas, kuris ir yra pagrindinis elementas šiame kambaryje. Nenutoldami nuo bendros interjero spalvinės gamos ir stilistikos sienų dekorui parinkome ganėtinai išraiškingą foto tapetą. Prie jo buvo priderintos ryškios užuolaidos suteikiančios kambariui gyvybingumo ir emocijos.

Ilgą ir siaurą miegamojo kambarį veidrodinės drabužinės dėka sutrumpinome taip jį padarydami funkcionalesniu. Na, o tam, kad jo neužgožtu masyvi drabužinė ir ji taptu tarsi akcentine kambario dalimi, ją dekoravome tonuota, veidrodine plokšte.

Galutiniame rezultate gavome interjerą pripildytą spalvų, emocijos ir netikėtumo.