Architektūra – Interjeras – Dizainas
„Spalvos pušyne“ – butas Visagine „Spalvos pušyne“ – butas Visagine

„Spalvos pušyne“ – butas Visagine

Šiame interjero kūrybiniame procese labiausiai suintrigavo tai, kad paskambinęs užsakovas kalbėjo su aiškiu rusišku akcentu, o kai dar prisistatė esąs iš Visagino, mus pagavo banga.

Manėme, kad prašys klasikinio stiliaus, kuklaus interjero, bet ne, sako – su žmona norime modernių spalvotų namų. Nieko sau, pagalvojome, ir per daug nesvarstę sutikome dirbti su jais.

Šiek tiek vyresnė visaginiečių porą norėjo šiuolaikiškų namų, jie net spalvas savo kambariams buvo numatę. Tad tai išties džiugino ir buvo itin malonu ir smagu dirbti kartu.

Elementarus ir užsakovų įsigytas butas: keturi mažučiai kambariai ir didžiulis koridorius. Suprantama, reikėjo viską griauti ir statyti iš naujo.

Ilgiausiai užruko dokumentų dėl būsto rekonstrukcijos derinimas, nes norėjome padidinti virtuvę, atsisakyti bereikalingų koridorių, o vietoj vieno kambario įrengti valgomąjį, kuris ribotųsi su virtuve.

Visgi pavyko viską laikų ir tinkamai suderinti, bei įrengti spalvingus ir patogius namus atitinkančius užsakovų lukesčius.

Ačiū Jiems už tikėjimą ir pasitikėjimą!