Architektūra – Interjeras – Dizainas
TV3 projektas – „Misija: Interjeras“ TV3 projektas – „Misija: Interjeras“

TV3 projektas – „Misija: Interjeras“

Paskutinę 2014 vasaros savaitę rugpjūčio 25 dieną 20.00 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – premjera: specialus projektas „Misija Interjeras“.

Premjera „Misija Interjeras“ – tai interjero dizainerių arena, kurioje talentingiems kūrėjams suteikta galimybė realiai įgyvendinti originalias, netikėtas būsto interjero idėjas – sukurti viso buto interjerą nuo pradžių iki galo. Kam geriausiai pavyks pilkas betono erdves paversti jaukiais namais? Kiekvienas čia stengsis laimėti geriausio dizainerio vardą. Tiesa, norint laimėti teks įtikti potencialiam pirkėjui, pasiruošusiam įsigyti naują būstą.

„Misija Interjeras“ – trijų žinomų interjero dizainerių kova. Visi trys kūrėjai turėjo tilpti ir dirbti vienu metu tame pačiame bute, pasidalinę jo erdves, kad išsiaiškintų, kuris iš jų – geriausias dizaineris. TV3 žiūrovai ne tik gavo kiekvienam aktualių praktiškų interjero kūrimo idėjų, bet ir patenkino smalsumą stebėdami įnirtingą ambicingų kūrėjų kovą. Čia pilko betono erdvės virto ištaigingu butu.

„Projekto dalyviai – įdomios profesijos žmonės. Jie buvo parodomi ne tik iš tos „saugios“ pozicijos – savo profesijos, bet ir iš emocinės – kaip žmonės, asmenybės su skirtingais charakteriais. Čia jiems teko „apsinuoginti“ – ne tik kūrybinę pusę parodyti. Dalyviams sukurtos nepatogios aplinkybės dirbti, tad laukė ir intrigos. Juk nemažas iššūkis sutilpti vienoj erdvėj. Interjero dizaineriai – nestokojantys individualumo kūrėjai, tad TV3 žiūrovai išvydo ir kovą „centimetras už centimetrą“.

TV3 premjeroje „Misija: interjeras“ dalyvavo trys žinomi interjero dizaineriai – Linas Lapinskas, Artūras Čižiūnas („A2 design“ studija) ir Indra Marcinkevičienė – įrenginėjo tuščią butą. Kiekvienas dizaineris savo idėjoms išreikšti gavo po vieną buto erdvę. Projekto „Misija: interjeras“ pabaigoje potencialus pirkėjas atvyksta į butą ir įvertinęs interjero sprendimus nusprendžia – pirkti ar ne.

Šį kartą savo profesionalumu buvo nepralenkiamas interjero dizaineris ir miegamojo bei vonios kambario interjero kūrėjęs Artūras Čižiūnas („A2 design“ studija), kurio sukurtos erdvės labiausiai imponavo ir patiko galimam pirkėjui. Tai įdėjos autoriui ir kūrėjui lėmė sėkmę šiame projekte.

TV3 projektas – „Misija: Interjeras“