Architektūra – Interjeras – Dizainas
Restoranas „Dine“ Vilniaus centre Restoranas „Dine“ Vilniaus centre

Restoranas „Dine“ Vilniaus centre

Jau suformuotoje klasikinėje erdvėje teko sukurti išskirtinį restorano interjerą išsiskiriantį iš daugelio jau esančių Vilniuje. Turimose patalpose nebuvo įmanoma nieko griauti bei keisti suformuotos klasikinės erdvės stilistikos. Nebuvo įmanoma atsisakyti klasikinių interjero detalių, tad teko jas įkomponuoti į naujai kuriamą interjero stilistiką.

Kuriamam naujam restorano interjerui buvo pasirinkti tarytum du skirtingi interjero stiliai: vienas senovinis, lengvai klasikinis, o kitai salei parinktas modernesnis – urbanistinis stilius, derantis prie pastato architektūros ir veržlaus Vilniaus gyvenimo tempo.

Klasikiniu interjeru norėta pabrėžti jau buvusias klasikines lubų detales, kartu priderinant jį prie urbanistinio interjero salės.

Restorane vyrauja tarytum dvi skirtingos epochos ir laikotarpiai. Viena salė šviesi ir sterili, o antroji – tamsesnė ir jaukesnė. Taip norėta parodyti aplinkiniams kaip gali kontrastingai, o kartu ir vientisai atrodyti skirtingų epochų ir stilių interjerai.

Kurto interjero erdves galite trumpai peržvelgti ir TV3 televizijos laidoje – „Laikas keistis“